Dizi 'Bıçak Sırtı'

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Bıçak Sırtı (Swaragini) 53. Bölüm Fragmanı (9 Aralık Pazartesi)

07 Aralık 2019, Cumartesi

SWARA VE RAGİNİ ARASINDA BÜYÜK HESAPLAŞMA

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Ragini’nin yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Ragini sahte gözyaşlarıyla yalanlarını inkar eder. Fakat Swara’yı bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

51. Bölüm

Ragini’nin planı işe yarar ve herkes yeniden Swara’ya düşman olur. Sujata Swara’nın Sanskar ve Lukşi’yi kandırdığını düşünerek onu aşağılamaya başlar. Swara duyduklarından sonra Ragini’nin karşısına çıkar ve ona tokat atar. Her şeyi Ragini’nin planladığını söyleyen Swara onun yalanlarını bir bir ortaya çıkarır. Herkesin uyarısına kulak tıkayıp Ragini’ye inandığı için pişman olan Swara Ragini’yi evden kovar. Fakat bu hesaplaşmada Swara’yı bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Swara nasıl bir tepkiyle karşılaşacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

08 Aralık 2019, Pazar

RAGİNİ’Yİ KİM KAÇIRDI?

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini maskeli kişiler tarafından kaçırılır ve bir süre sonra onların elinden kurtulmayı başarır. Eve dönen Ragini kendisini Swara’nın kendisini kaçırttığını düşünür. Ragini’yi kim kaçırdı?

52. Bölüm
Ragini Swara’nın sözlerinden sonra evden kaçar. Fakat onu daha büyük bir sürpriz bekler. Ragini sokaklarda dolaşırken bir grup maskeli kişi onu kaçırır. Ragini kendine geldiğinde tutulduğu yerden kaçmayı başarır. Lukşi ve Sanskar Ragini’yi bir ormanda bulur. Ragini eve geldiğinde kendisini kaçıran kişinin Swara olduğunu söyler. Swara bu sözler üzerine şok olur. Sanskar ise Ragini’nin yeni bir oyun peşinde olduğunu düşünür. Ragini’yi kaçıran kişi kim?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

SIMSICAK BİR DOSTLUK ÖYKÜSÜ

2015 yılında Hindistan’da Swaragini adıyla izleyici karşısına çıkan ve sıcacık öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken dizi Kanal 7’de Bıçak Sırtı adıyla ekrana geliyor.

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Ailelerinin yanı sıra iki arkadaşın bir ortak noktası daha vardır. Swara ve Ragini, yakışıklı Lakshya’dan hoşlanır. Lakshya ise iki kız arasında kafa karışıklığı yaşar.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini
Türü: Romantik, drama
Yapım Yılı: 2015