Dizi 'Bıçak Sırtı'

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Bıçak Sırtı (Swaragini) 123. Bölüm Fragmanı (17 Şubat Pazartesi)

15 Şubat 2020, Cumartesi

LUKŞİ YAŞIYOR

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi’nin yaşadığı ortaya çıkar. Swara ve Ragini onun neden yalan söylediğini anlamak için bir plan yapar. Lukşi gerçekleri anlatacak mı?

121. Bölüm

Ragini bir kaza geçirir ve yolda onu Mansi kurtarıp evine getirir. Ragini kendine geldiğinde başında Mansi’yi görür. Lukşi’nin bu evde olduğunu gören Ragini büyük bir şok yaşar ve gördüklerini Swara’ya anlatır. Swara ve
Sanskar kılık değiştirip Mansi’nin evinde çalışmaya başlar. Lukşi’yi karşılarında görünce gözlerine inanamayan ikili, gerçeğin peşine düşer. Ragini ve Swara Lukşi’nin neden ortaya çıkmadığını öğrenmek için bir plan yapar. Lukşi onların planı karşısında ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

BİRBİRİNE ZIT İKİ KARDEŞİN YAŞADIKLARI ZORLUKLAR BIÇAK SIRTI’NDA

2015 yılında Hindistan’da Swaragini adıyla izleyici karşısına çıkan ve sıcacık öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken dizi Kanal 7’de Bıçak Sırtı adıyla ekrana geliyor.

Birbirine zıt karakterde iki kız kardeşin bir aşk uğruna girdikleri çıkmaz yolların öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyici karşısına çıkıyor. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini kardeş olduklarını öğrenir. Fakat ikisinin arasında artık büyük engeller vardır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini
Türü: Romantik, drama
Yapım Yılı: 2015