Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

01 Aralık 2019, Pazar

SÜLEYMAN SOYLU GÜNDEMİ BAŞKENT KULİSİ’NDE DEĞERLENDİRİYOR

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ağırlayacak. Soylu, ülke gündeminde yer alan konuları ve terörle mücadelede gelinen son noktayı canlı yayında değerlendirecek.

Programda ayrıca ‘Kemal Kılıçdaroğlu partisinin devlet gücüyle dizayn edilmeye çalışıldığını söylüyor. CHP’nin iddialarına AK Parti nasıl bakıyor? PKK’nın eleman devşirme, eylem yapma, moral motivasyonda son durumu ne? Terörle mücadelede hukuk tavizleri mi var? Uyuşturucuyla mücadelede hangi noktaya gelindi? Tehdit bugün hangi boyutlarda?’ gibi sorulara yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com