Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

19 Ocak 2020, Pazar

ABDÜLHAMİT GÜL YARGI REFORMUNU BAŞKENT KULİSİ’NDE ELE ALIYOR

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu Adalet Bakanı Abdülhamit Gül olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ‘ü ağırlayacak. Gül son günlerde sıkça tartışılan Kanal İstanbul konusunu Başkent Kulisi’nde ele alacak. Gül, adalet sistemiyle ilgili atılan adımları ve yargı reformunu canlı yayında ele alacak.

Programda ayrıca ‘Adalet sistemini güçlendirmek için atılan adımlar sonuç veriyor mu? Yargı reformunda ikinci paket ne zaman gelecek? Yargı reformu için atılan adımlar, uygulamaya nasıl yansıyor? Ceza infaz yasasında nasıl bir yenilik öngörülüyor? Yargının iş yükünü azaltmak için hangi adımlar atılıyor?’ gibi sorulara yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com