Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

25 Şubat 2024, Pazar

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN, BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri ekrana taşımaya devam ediyor. Başkent Kulisi programının bu haftaki konuğu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin olacak.

Siyasette yaşanan tüm gelişmelerin nabzını tutan program Başkent Kulisi’nde, siyaset gündeminde yaşananlar ele alınırken Türkiye’nin iç ve dış meseleleri Mehmet Acet’in moderatörlüğünde masaya yatırılıyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “31 Mart için nasıl bir hedefle hazırlanıyor? Gaziantep ve ilçelerinde deprem yaraları ne kadar sarılabildi? Depremzedeler için neler yapıldı? Deprem sonrası Gaziantep ekonomisi yeniden canlandı mı? Yeni dönemde Gaziantep için neler vadediyor?” sorularını yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülke gündeminin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN GÜNDEMİ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi, önemli konuklarıyla birlikte Türkiye ve dünyada yaşananları değerlendiriyor. Siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri yakından takip eden Başkent Kulisi, her hafta Kanal 7 ekranlarında siyasetçiler ve alanında uzman isimleri konuk ediyor.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yaptığı Başkent Kulisi, Ankara kulislerinin nabzını tutarak yaşanan gelişmeleri, siyasetin gündemini siyasi isimler ve alanında uzman konuklarıyla birlikte enine boyuna masaya yatırıyor. Başkent Kulisi’nde Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar ve perde arkası, siyasi arenada yaşananlar, liderlerin kullandıkları iletişim dili, verdikleri mesajlar ve toplumsal yansımaları tüm yönleriyle ele alınarak analiz ediliyor.

Siyasetin ve gündemin nabzını tutan Başkent Kulisi her Pazar 11.45’te Kanal 7 ekranlarında…

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com