Dizi 'Masum'

Dizi 'Masum'

Dizi 'Masum'

Yeni dizi Masum 99. Bölüm Fragmanı İzle (29 Haziran Pazartesi)

28 Haziran 2020 Pazar

AHEM SORUNU ÇÖZEBİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Rashi Gopi’nin başını belaya sokmaya başarır. Ahem ise Kinjal’in reklamını yayından kaldırmak için bir yol arar. Ahem başarılı olabilecek mi?

98. Bölüm
Kinjal’in sözleri Ahem ve Gopi’yi yıkar. Rashi ise Kokila’yı daha da kızdırmak için bir plan yapar. Gopi’yi de bu plana alet eden Rashi sinsice oyununu oynar. Rashi yüzünden Gopi’ye kızan Kokila ondan hesap sorar. Neye uğradığını şaşıran Gopi kendisini savunma fırsatı bulamaz. Kokila’nın Gopi’ye bağırdığını gören Ahem ne olduğunu anlamaya çalışır. Kinjal’in rol aldığı reklam ise evde sorun açmaya devam eder. Ahem bu soruna bir çözüm aramaya başlar. Ahem’in bulduğu çözüm işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

***

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum  her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel