Dizi 'Masum'

Dizi 'Masum'

Dizi 'Masum'

Masum Dizisi 386. Bölüm Fragmanı İzle (12 Nisan Pazartesi)

11 Nisan 2021, Pazar

KOKİLA KAÇABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Premnata Gopi’yi akıl hastanesine kapattırmak ister. Doktor Kokila’ya kan testi yapmak isteyince Premnata paniğe kapılır. Kokila Premnata’dan kurtulabilecek mi?

385. Bölüm

Gopi Premnata yüzünden delirmiş gibi davranır. Onun davranışları karşısında çaresiz kalan Ahem onu bağlamak zorunda kalır. Eve gelen doktor Gopi’nin akıl hastanesine yatırmak ister. Premnata Gopi’nin durumuna üzülmüş numarası yapar ve baygınlık geçirir. Doktor ona kan tahlili yapmak isteyince Premnata panikler. Kokila’ya gidip onu Gopi’nin yanına götüreceğini ve kendisinden kan alınacağını söyleyen Premnata onu gerçekleri söylememesi için tehdit eder. Kokila Premnata’nın elinden kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

***

GOPİ VE AHEM’İN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Evlilikleri süresince birçok probleme göğüs geren Ahem ve Gopi’nin romantik öyküsü Masum ile izleyiciye aktarılıyor.

Başrollerini Devoleena Bhattacharjee ve Muhammed Nazım’ın üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 15.20’de Kanal 7’de…

Birbirlerine kör kütük aşık olan Gopi ve Ahem’in hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Ahem için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Ahem, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. İlk başta zorunluluk olan bu evlilik daha sonra her iki genç için de büyük bir aşka dönüşür.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Devoleena Bhattacharjee, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel