Dizi ' Güz Masalı'

Dizi ' Güz Masalı'

Dizi ' Güz Masalı'

Güz Masalı 64. Bölüm Fragmanı İzle (19 Ekim Pazartesi)

16 Ekim 2020, Cuma

GÜZ MASALI’NDA BİR YIL SONRA…

Güz Masalı’nda bugün Janvi, Raghav ve Viraj üçlüsünün hayatında bir yıl geçer. Janvi sağlığına kavuşur, Raghav ile mutlu bir hayata başlar. Ancak Viraj, hastanede psikolojik tedavi görmeye başlar.
61. Bölüm

Janvi ve Raghav, Viraj’ın tüm yaptıklarına karşı durmayı başarır ve birlikte bir hayat kurarlar. Ama Viraj’ın akli durumu iyice bozulur. Doktorlar, bir yıl boyunca tedavi gören Viraj’ın akıl yaşının yedi olduğunu söyler. Viraj, gece ile gündüzü bile ayırt edemeyecek durumdadır. Doktorlar ona şok tedavisi uygular. Viraj gerçekten yedi yaşında mı hissediyor, yoksa numara mı yapıyor?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında…

***

HAYAL KIRIKLIĞI VE ACININ HİKÂYESİ ‘GÜZ MASALI’ KANAL 7’DE…

Ah Kalbim dizisinin güzel oyuncusu Sriti Jha yepyeni bir diziyle sevenleriyle buluşuyor. Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ adıyla her gün Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu dolu anlar yaşatıyor. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişir. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,