Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

28 Haziran 2020, Pazar

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ağırlayacak. Dönmez, Türkiye’de yapılan petrol çalışmalarını ve enerji yatırımlarını Başkent Kulisi’nde anlatacak.

Programda ayrıca ‘Türkiye’nin doğu Akdeniz’de petrol ve doğalgaz arama faaliyetleri ne durumda? Libya ile petrol konusunda nasıl bir iş birliği yapılacak? Karadeniz’de yapılacak çalışmalar umut veriyor mu? Yerli ve yenilenebilir enerji yatırımlarından verimli dönüşler alınıyor mu? Altın üretiminde sıçrama oldu mu? Türkiye’nin nükleer enerji serüveni nasıl gidiyor?’ soruları yanıtlanacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com