Dizi 'Bir Garip Aşk'

Dizi 'Bir Garip Aşk'

Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 80.Bölüm Fragmanı – 18 Ocak Pazartesi

16 Ocak 2021, Cumartesi

ŞİYAM’IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav ve Kushi Şiyam’ın Anjali’nin hayatından çıkması için harekete geçer. Anjali Şiyam’ın gerçek yüzünü görecek mi?

78. Bölüm

Arnav ve Kushi her şeye rağmen evlenir. Evlendikleri gün evin her yerinde gizli kameralar olduğunu gören ikili, bunu Şiyam’ın yaptığını anlar. Şiyam’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarıp ablasını ondan kurtarmak isteyen Arnav, Kushi’nin yardımıyla harekete geçer. Öte yandan Anjali ise Şiyam’la evlilik yıl dönümleri için hazırlık yapar. Arnav, ablasının mutluluğuna gölge düşürmek istemese de Kushi’nin sözleri onu ikna eder. Arnav ve Kushi, Şiyam’ın yaptığı kötülükleri tüm aileye gösterebilecek mi?

‘Bir Garip Aşk’ her gün 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

17 Ocak 2021, Pazar

KUSHİ VE ARNAV ARASINDAKİ İLK GERİLİM

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav karısıyla baş başa kalmak ister fakat Kushi yüzünden birlikte zaman geçiremez. Onun gönlünü almak isteyen Kushi başarılı olabilecek mi?

79. Bölüm

Arnav Kushi’yle baş başa sinemaya gitmek ister. Fakat Kushi onun bu isteğini anlamayıp tüm ailesini sinemaya çağırır. Karısıyla birlikte zaman geçirmek isterken tüm ailesini karşısında gören Arnav Kushi’ye çok kızar. Kushi Arnav’ın öfkelendiğini anlayınca çok üzülür ve onun gönlünü almaya çalışır. Fakat Arnav Kushi’nin çabalarına rağmen sakinleşmez. Arnav’ın doğum gününü fırsat bilen Kushi kolları sıvar. Arnav kesin bir dille doğum günü kutlamayı reddedince Kushi’nin tüm planları suya düşer ve aralarındaki sürtüşme devam eder. Kushi ve Arnav arasındaki gerilim büyüyecek mi?

‘Bir Garip Aşk’ her gün 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

KANAL 7’NİN EFSANE DİZİSİ BİR GARİP AŞK GERİ DÖNÜYOR

“Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir.”

Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’  yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?