Dizi "Yemin"

Dizi "Yemin"

Dizi "Yemin"

Yemin Dizisi 307.Bölüm Fragmanı İzle (30 Ocak Cumartesi)

24 Ocak 2021 Pazar

EMİR ÇOK PİŞMAN
Yemin’de bu akşam EmirReşit’in anlattıklarından sonra büyük bir vicdan azabı yaşar. Seher’e büyük kötülük yaptığını anlayan Emir ne yapacak?

306. Bölüm

Emir, kendisini oyuna getiren Reşit’ten her şeyi öğrenince deliye döner. Feride ise kendine yeniden bir hayat kurabilmek için çabalamaktadır. Emir öğrendiklerinden sonra büyük bir vicdan azabının içine düşer. Öte yandan Songül, Reşit’in kendisine dair gerçekleri de Emir’e söylemiş olma ihtimalinden ötürü büyük korku yaşar. Hikmet, oğluna destek olup hatasını telafi edene kadar pes etmemesini söyler. Emir, Feride’ye kendini affettirmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır peki ya Feride ne karşılık verecek? Kumru’nun hamileyim çıkışından sonra boşanma gerçekleşmedi. Kemal ile Narin’in arası yine Kumru yüzünden bozulacak derken Narin Kemal’e destek olur. Kumru’nun onca yaptığından sonra bunun da pis bir oyun olduğuna inanmaktadırlar. Kemal ile Narin bu uzun kabus bittikten sonra yaşayacakları güzel günlerin hayalini kurarlar. Peki bu hayaller gerçekleşebilecek mi?
Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

***

YARIM KALAN AŞKIN İZLERİ YEMİN İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Reyhan’ın ölümünden sonra toparlanamayan Emir’in zorlu yaşam savaşı Yemin ile ekrandaki yerini alıyor.

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla hafta sonu 19:00’da sevenleriyle buluşuyor. Büyük depremler yaşayan Tarhun ailesi geçen kötü günlerin ardından toparlanabilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan masum bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sorular Yemin ile yanıt buluyor.

Üçüncü Sezon Öyküsü:

Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emir’in artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emir’in hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emir’in yaralarını sarabilecek mi?

Narin, arkadaşının ölümünden sonra yetim kalmış bebeğe kol kanat germiştir. Bu süre zarfında Kemal ile Narin kendi mutluluklarını ikinci plana koyar. Zamanı gelip bebek, Tarhun konağına geri döndükten sonra iki aşık artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narin’in geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar