Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

ANADOLU’YA BAHAR GELİYOR

Her köşesi ayrı bir güzelliğe ve köklü bir tarihe sahip olan Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda, yurdun doğal güzelliklerini, tarihi mirasını, yemeklerini, gelenek göreneklerini, babadan miras kalan meslekleri ve tanık olduğu bambaşka hayatları kanal 7 ekranlarına taşıyor.

Dağ bayır, bağ bahçe, dere tepe gezerek Anadolu’nun her yöresinin kendine özgü meşhur yemeklerini tadan, evlere konuk olan, yöre halkıyla keyifli sohbetler gerçekleştiren, kimi zaman eğlenceli kimi zaman acıklı hayat hikayeleri dinleyen Bahar Kapıda, Bahar Gelir’in sunumuyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Anadolu insanının kültürel motiflerle bezenmiş yaşantısını, örf ve adetlerini, yüzyıllardır uygulanan geleneklerini, tarladan sofralara kadar uzanan yiyeceğin öyküsünü, hayvancılığın hikayesini keyifli bir sunumla ekranlara taşıyan Bahar Kapıda, Kanal 7 izleyicisini keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Anadolu’nun her köşesinden eğlenceli anlar, meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her hafta sonu 22:45’de Kanal 7 ekranlarında…

Bahar Kapıda programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.