Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

13 Eylül 2020, Pazar

MAHİR ÜNAL BAŞKENT KULİSİ’NDE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRECEK

Siyaset dünyasının önemli gelişmeler ve Ankara kulislerinde yaşananlar, yeni yayın döneminde Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet yeni yayın döneminin ilk programında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi yeni yayın döneminde siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal olacak.

Programda ‘Doğu Akdeniz krizi nereye gidiyor? Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un Türkiye ile ne derdi var? Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Kurtlar sofrasında bizi yemek istiyorsunuz ama biz büyük geliriz.’ sözlerini paylaşarak kimlere hangi mesajları verdi? Uluslararası sistem çatırdıyor mu? Dünya nereye gidiyor? Erdoğan’la neden bu kadar çok uğraşıyorlar? AK Parti’nin 2023 cumhurbaşkanlığı seçimleri için yeni ittifak arayışları olacak mı?’ soruları yanıtlanacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com