Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

19 Eylül 2021 Pazar

RİZE’DEN MUHTEŞEM MANZARALAR BAHAR KAPIDA’DA

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Karadeniz’in incisi Rize’den evlere konuk olacak.

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Gelir, bu hafta yemyeşil ormanları, çay tarlaları ve muhteşem havasıyla Rize’den renkli görüntülerle ekrandaki yerini alacak. Bahar Gelir Rize’de ilk olarak çay bahçesine gitti. Yöresel kıyafetleri içinde çay toplayan Bahar Gelir, çayın tarladan sofraya olan yolculuğunu köylülerden dinledi. Bahar Kapıda ekibi daha sonra Rize Ardeşen’de atmaca yetiştiren köylüleri ziyaret etti. Atmaca yetiştirmenin püf noktalarını öğrenen Bahar Gelir, atmacanın koluna konmasıyla heyecan dolu anlar yaşadı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Rize’nin yaylalarına çıktı. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan yaylaları gezen Bahar Gelir izleyicileri için benzersiz görüntüler derledi.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

ANADOLU’YA BAHAR GELİYOR

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına, vakitli vakitsiz Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler  ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de…

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Yaşadığı bölgenin havasından suyuna, yemeğinden kıyafetine, kültüründen duygusuna merak edip her şeyi soran Bahar Gelir, bağda bahçede, dağda tarlada karşınıza çıkıyor.

Kimi zaman yediğiyle içtiğiyle, kimi zaman ise hissettiğiyle gerçek insan hikayelerine yolculuk yaptıracak yeni gezi programı Bahar Kapıda yaz ekranlarını şenlendiriyor.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…