Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

24 Aralık 2021, Pazar

KUŞ CENNETİ MİLAS DÜNYAYI GEZİYORUM’DA

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Anadolu’nun önemli bölgelerini karavanla geziyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta yeşilin maviyle buluştuğu Muğla Milas’tan izleyici karşısına çıkıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum Türkiye’nin görülmeye değer bölgelerinden izleyici karşısına çıkıyor. Dünyayı Geziyorum ekibi bu hafta muhteşem doğasıyla Muğla Milas’tan evlere konuk oluyor. Dünyayı Geziyorum ekibi ilk olarak kuş cenneti olan Milas’ta göl kenarına gitti. Yaklaşık iki yüz farklı kuşun olduğunu öğrenen Özlem Tunca onları yerinde görüntüledi. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı Milas’taki tarihi kale oldu. Surların yanına giden Özlem Tunca bölgenin tarihteki önemini anlattı.

Son olarak Milas’ın yemyeşil plajlarını gezen Özlem Tunca izleyicileri için benzersiz görüntüler topladı.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:00’te Kanal 7’de…

***

DÜNYAYI GEZİYORUM YENİ ROTALARLA KANAL  7’DE

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar  Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.