Dizi 'Esaret'

Dizi 'Esaret'

Dizi 'Esaret'

Esaret Dizisi 361. Bölüm Fragmanı (17 Haziran Pazartesi)

14 Haziran 2024, Cuma

HİRA’YA ORHUN’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ!

Esaret’te Orhun, Hira’ya büyük bir jest yapar. Hira’nın gözlerini bağlayarak yollarına gül döken Orhun, artık hep onun yanında olacağını söyleyerek büyük bir sürpriz yapar. Hira’nın bu jest karşısında tepkisi ne olacak?

360. Bölüm

Orhun, Hira’yı şaşırtmaya devam ederken bir sürpriz de Kenan’dan gelir. Nurşah’a evlenme teklifi eden Kenan, gelecek cevabı heyecanla bekler. Orhun ise Hira’ya mükemmel bir sürpriz hazırlayarak aşklarını perçinler. Mutluluğu gözlerinden okunan Hira’nın, Orhun’a söyleyeceği ilk söz ne olacak?

Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

***

ORHUN VE HİRA’NIN KARANLIĞA GÖMÜLEN AŞKI ESARET İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Esaret ikinci sezonuyla izleyicileriyle buluşuyor. Hira’yı kaybetmenin acısıyla yeniden ketum biri haline dönen Orhun ve büyük bir bilinmezliğin içerisinde sürüklenen Hira’nın yarım kalan hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Ekranların sevilen dizisi Esaret ikinci sezonuyla kaldığı yerden bomba gibi devam ediyor. Hira ve Orhun’un çölde başlayan ve sonra sonsuz bir karanlığa boğulan aşkı, bu sezon da izleyiciye heyecan dolu anlar yaşatıyor.

2. Sezon Hikayesi

Hira ve Orhun, nice engelleri aşıp yollarına devam eden bu iki aşık; geride ölümler ve kanlı ittifaklar bırakan Neva’nın korkun düşmanlığıyla karşı karşıyadır. Düşmanlığın aşka, aşkın kıskançlık ve nefrete, geçmiş aile sırlarının kanlı eylemlere dönüşeceği çok daha sert bir hikayenin içine gireriz. Bu yolda en büyük düşmanlar bile müttefiktir artık!

Hira ve Orhun, daha önce hiç sınanmadıkları yerlerden sınanırlar: Sadakat ve güven! Neva’nın kurduğu korkunç bir tuzak, kahramanlarımızın yaşadığı en büyük sınava dönüşür. Aşk, insanı gözüyle gördüğünden bile kuşkuya düşürecek kadar güçlü müdür? Bütün deliller aksini söylerken, insan, ne olursa olsun, hala sevdiği insanın söylediklerine inanmaya devam edebilir midir?

Affetmek… her şeyi unutup geri dönmek, yeniden sevmeyi öğrenmek her şeye rağmen mümkün müdür?

Neva, her adımda eli biraz daha sertleştirmekten çekinmez. Yol üstünde kurduğu entrikalarla Afife’nin bile onayını almayı başarır! Kendi müttefiklerini dahi harcamaktan çekinmez. Fakat Orhun ve Hira, bütün engellere rağmen, her sınavdan daha da güçlenerek çıkarlar. Vuslat anı çok yakındır artık! Fakat Neva, en büyük ve kanlı tuzağını en sona saklamaktadır!

Kahramanlarımız için iki ayrı esaret anlamına gelecek olan bu tuzak, her şeyin sonu mu olacaktır?

Hayata küsen Orhun ve karanlıklar içinde kaybolan Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…