Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

24 Ekim 2021 Pazar

DENİZLİ’DE DUYGU DOLU ANLAR

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta horozuyla meşhur Denizli’den evlere konuk olacak.
İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta Denizli’den renkli görüntülerle izleyici karşısına çıkacak. Bahar Gelir Denizli’de ilk olarak domates tarlasına gitti. Kadınlarla birlikte yılın son domateslerini toplayan Bahar Gelir, onlardan sağlıklı yaşama dair tüyolar aldı. Bahar Kapıda ekibinin bir sonraki durağı Denizli’nin meşhur Acı Göl’ü oldu. Su beklerken kuru toprakla karşılaşan Bahar Gelir büyük bir şok yaşadı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak ilerleyen yaşına rağmen halı dokuyan Ziynet teyzeyi ziyaret etti. Çocuklarının kendisini ziyaret etmediğini ve bir başına kaldığını söyleyen Ziynet teyzenin hikayesini dinleyen Bahar Gelir gözyaşlarına hakim olamadı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

ANADOLU’YA BAHAR GELİYOR

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına, vakitli vakitsiz Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler  ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de…

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Yaşadığı bölgenin havasından suyuna, yemeğinden kıyafetine, kültüründen duygusuna merak edip her şeyi soran Bahar Gelir, bağda bahçede, dağda tarlada karşınıza çıkıyor.

Kimi zaman yediğiyle içtiğiyle, kimi zaman ise hissettiğiyle gerçek insan hikayelerine yolculuk yaptıracak yeni gezi programı Bahar Kapıda yaz ekranlarını şenlendiriyor.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…