Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

23 Ekim 2021, Cumartesi

YOZGAT’TA SAĞLIKLI BİR SERÜVEN

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Yozgat’tan izleyici karşısına çıkacak.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlamaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta Yozgat’tan evlere konuk olacak. Dr. Feridun Kunak Yozgat’ta ilk olarak köylü kadınlarla bir araya geldi. Sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayan Feridun Kunak, fazla yağlanmanın iç organlara verdiği zararları anlattı. Dr. Feridun Kunak daha sonra fiziksel engeli olan bir genci evinde ziyaret etti. Ayaklarını hareket ettirmeyen gence kolaylıkla yapabileceği egzersizleri gösteren Kunak, moral desteğinin önemine de değindi.

Dr. Feridun Kunak son olarak Yozgat’ta soğan tarlasını gezdi. Doğal antibiyotik olarak bilinen soğanın faydalarını anlatan Feridun Kunak, çiftçilerin yorgunluklarını giderecek egzersizleri onlarla birlikte yaptı.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13:20’de Kanal 7’de…

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:20’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.