İskele Sancak 15 Temmuz Özel

İskele Sancak 15 Temmuz Özel

İskele Sancak 15 Temmuz Özel

15 Temmuz 2020, Çarşamba

15 TEMMUZ DÖRDÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNDE İSKELE SANCAK ÖZEL’DE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde İskele Sancak 15 Temmuz Özel programı Kanal 7’de ekrana gelecek. 15 Temmuz gecesi vatanlarını korumak için canını siper edenlerin anılacağı programda milletin güçlü direnişine yer verilecek. Aradan geçen dört yılın ardından hala yankıları süren hain darbe girişimi ve sonrasında yaşananlar İskele Sancak 15 Temmuz Özel programında her biri alanında uzman isimlerle değerlendirilecek.

Kanal 7, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi gecesinin dördüncü yıl dönümünde İskelen Sancak 15 Temmuz Özel programıyla izleyici karşısına çıkıyor. Ülkeyi bölmeye çalışanların adım adım uygulamaya kalkıştıkları sinsi planları, ülkece birlik ve beraberlik karşısında hiçbir gücün duramayacağının ispatı olan gecede yaşananlar ve Türk halkının şanlı direnişi ve canlı yayında zihinlerde canlanacak. Darbeye kalkışarak devleti ve milleti büyük bir mücadeleye sokan FETÖ’nün 15 Temmuz’da yaşattığı o karanlık gecede meydana gelen olaylar Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunumuyla İskele Sancak 15 Temmuz Özel ile ekrana taşınacak. AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Selami Altınok, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin’in stüdyo konuğu olacağı, Efkan Ala, Bekir Bozdağ ve Safiye Bayat’ın da telefon bağlantısıyla katılacağı programda ‘O gece nerelerde neler yaşandı? Demokrasi ve vatanseverlik testini kimler geçti, kimler sınıfta kaldı? Geride kalan dört yılda Türkiye’de neler değişti? Darbenin başarısız olması kimleri neden rahatsız etti?’ soruları ele alınacak.

Türkiye’nin en karanlık ve en uzun gecesi olarak tarihe geçen 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin vatanı parçalamak için yaptıkları ve halkın darbeciler karşısındaki direnişi İskele Sancak 15 Temmuz Özel’de geceye dair görüntülerle hatırlanacak.

Mehmet Acet’in moderatörlüğünde gerçekleşecek olan İskele Sancak 15 Temmuz Özel programı karanlık geceden görüntüler ve geceye özel röportajlarla 15 Temmuz Çarşamba 21:30’da Kanal 7’de.