Melek - Kanal 7 TV Filmi

Melek - Kanal 7 TV Filmi

Melek - Kanal 7 TV Filmi

Büyük şehirde tutunmaya çalışan bir aile ile kızının tedavisi için tüm aile fertlerini karşısına alan bir annenin çırpınışlarının anlatıldığı ‘Melek’ adlı Kanal 7 TV filmi, HD kalitede İzle7’de…
Evlendikten sonra İstanbul’daki ailesinin yanından ayrılarak eşi Nurcan ve kızları Melek’le bir kasabaya yerleşen Hasan maddi yönden sıkıntılı günler yaşamaktadır. İçinde bulundukları duruma daha fazla göğüs geremeyen Hasan, eşi ve kızıyla birlikte İstanbul’a yine ailesinin yanına göç etmek zorunda kalır.  Ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başlayan Hasan, kardeşi Bekir’in korsan film satış işine yardım etmeye başlar. Nurcan da kayın validesi Fatma’ya ev işlerinde yardımcı olmaktadır. Fakat Fatma Hanım gelini Nurcan’ı sevmediği için her işine kusur bulmakta ve ona kötü davranmaktadır. Bu sırada küçük kızları Melek hastalanmış ve zaman zaman baygınlıklar geçirmeye başlamıştır. Melek maddi zorluklar nedeniyle hastaneye götüremezken, Hasan’ın ailesi küçük çocuğun hastalığını önemsemedikleri için para vermeye yanaşmazlar.
Yönetmen: Hakan İnan
Oyuncular: Fatma Kocacık (Nurcan), Barış Özkan (Özkan), Nedim Doğan (Davut),Nevin Efe (Fatma), Meltem Artan (Melek), Mehmet Özgür (Bekir), Devran Soğancı (Hikmet), Hakan Erel (Ahmet)
Yapım: Tor Yapım / 2008