Kanal 7 TV Filmi - Korkusuzlar

Kanal 7 TV Filmi - Korkusuzlar

Kanal 7 TV Filmi - Korkusuzlar

Kanal 7 TV Filmi Korkusuzlar’da filminde gözü pek savaşçı Battal ve iki arkadaşının yaşadığı maceralar komik bir dille anlatılıyor. ‘Korkusuzlar’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Yürekli ve cesur bir Türk olan Battal, Bizans tarafından uğradıkları zulme son vermek amacıyla saraya girmeye karar verir. Rahatına düşkün iki arkadaşını da yanına alarak saraya sızma planları yapmaya başlar.

 

Saraya mücevher götüren bir grup Bizans askerinin köylerinin yakınından geçtiğini haber alan Battal harekete geçer. Arkadaşlarıyla askerlerin önünü kesen Battal Bizans askerlerini ve yanlarındaki rahipleri esir alır ve rahiplerin elbiselerini giyerek arkadaşlarıyla birlikte saraya girer. Saraya girer girmez de planlarını uygulamaya koyulurlar.

 

Battal ve arkadaşlarının sinsi bir yöntemle girdikleri Bizans sarayında yaşadığı heyecanlı ve bir o kadar eğlenceli maceraları bu filmde…

 

Yönetmen: Aykut Düz
Senaryo: Aykut Düz
Müzik: Gökhan Tamir
Oyuncular: Ali Güney, Nusret Özkaya, Levent Aykul, Remzi Evren, Şebnem Arcan, Bozok, Murat Yavuz, Faruk Savun, Orhan Yılmaz, Erdinç Bora, Ferhat Ünal, Merve Kaban, Ökkeş Avgın, Şükran Çağman
Yapım: Oba Film / 2006