Şakir Efendi - Kanal 7 TV Filmi

Şakir Efendi - Kanal 7 TV Filmi

Şakir Efendi - Kanal 7 TV Filmi

Şakir Efendi Kanal 7 TV filminde bir yanlış anlamanın yol açtığı akıl almaz olaylar zinciri anlatılıyor… ‘Şakir Efendi’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Üç ayrılmaz arkadaştan Davut, güzel Halime’ye sırılsıklam aşıktır. Ancak arkadaşı Hilmi onu sürekli bu ilişki konusunda doldurmaktadır. Diğer arkadaşlarıyla genç kızın arasında bir şey olduğundan şüphelenen Davut, sevgilisini arkadaşından bir paket alırken görünce iyice öfkeye kapılır. Kısa süre sonra da genç delikanlı öldürülür. Bütün deliller Davut’un aleyhinedir, cinayet bıçağı da kendisine aittir. Tutuklanan genç adam kendini savunmak için hiçbir çaba göstermez. Bilge bir hakim olan Şakir Efendi, Davut’un bir cinayet işlemiş olduğuna inanmamaktadır. Ancak Davut ölüm cezasına çarptırıldığı halde yine de konuşmamakta kararlıdır. Bu arada Hilmi Davut’un yokluğunda Halime’nin etrafında dolaşmaya başlamıştır. Bir yanlış anlama, bir cinayet ve suçsuz yere ipe giden bir genç… Gölgede kalan olayları çözmeye çalışan hakimin sağduyusu gerçeği gün yüzüne çıkarabilecek mi?

 

Yönetmen: Murat Saraçoğlu Oyuncular: Fahri Aktürk,Serdar Özen, Mehtap Peri Çiçek, Murat Öncül, Şenay Aksoy, Mehmet Ulay, N.Kemal Yiğittürk, Mustafa Partal, Yapım : 2004-Türkiye Tür: Drama