Kanal 7 TV Filmi - Kül

Kanal 7 TV Filmi - Kül

Kanal 7 TV Filmi - Kül

Bir villada yaşanan esrarengiz olayların anlatıldığı ‘Kül’ adlı Kanal 7 TV Filmi, HD kalitede İzle7’de…

 

Müyesser beş yaşındaki oğlu Ömer’le birlikte kocasından ayrı yaşamaktadır. Kocası Faik, oğulları Ömer’i kaçırma tehdidiyle eski karısı Müyesser’den zorla para almaktadır. Yaşananlara dayanamayan Müyesser oğlunu da alarak kaldıkları evi terk eder. Fakat bunun sonucunda işinden de olur.Kendine yeni bir iş arayan Müyesser bir villada yaşayan hasta kadına bakıcılık işi bulur. Hasta olan Özlem’in çocuklara karşı geçmişten gelen aşırı bir nefreti vardır. Bundan dolayı Müyesser ve oğlu Ömer villanın dışında bir barakada yaşamak mecburiyetindedir. Ömer’in ise villaya girmesi kesinlikle yasaklanmıştır.

 

Odanın içinde ne olduğunu merak eden Ömer ve annesi ise günden güne endişelenmektedir. Odanın içindeki büyük sır ne? Özlem’e gözyaşı döktüren sır bir akşam Ömer’in odanın anahtarını bulup kapıyı açmasıyla gün yüzüne çıkacak mı?

 

Yönetmen: Nazif Tunç, G. Yönetmeni: Mehmet Demirhan, Senaryo:Mehmet Uyar, Müzik: Gündoğar, Oyuncular: Müge Oruçkaptan, Seda Yıldız, Bilge Parlak, Yusuf Faruk, Turgut Ekiz, Gülay Deniz, Alper Banko, Kürşat Şahin, Yapım    :Kanal 7/ 2006, Süre: 87