Kanal 7 TV Filmi - Hem Okudum Hem de Yazdım

Kanal 7 TV Filmi - Hem Okudum Hem de Yazdım

Kanal 7 TV Filmi - Hem Okudum Hem de Yazdım

Hem Okudum Hem de Yazdım filmini izlerken hain bir pusuda ölen Mehmet ve intikam hırsıyla yanan iki yüreğin şaşırtıcı serüveni izleyeceksiniz. ‘Hem Okudum Hem de Yazdım’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Hem Okudum Hem de Yazdım filminde Mehmet geniş topraklara sahip zengin bir beyin oğludur. Babası ölünce ailenin ve işlerin başına kendisi geçer. Kardeşi Hasan’la birlikte tarlaları, çiftliği, bağları idare etmektedirler. Fakat eski hesaplardan dolayı Duran Ağa denilen gaddar bir adamla çekişme içindedirler. Duran Ağa ile uşağı Mehmet ve Hasan’la ilgili türlü planlar kurmakta ve sinsice hareket etmektedirler.

 

Hem Okudum Hem de Yazdım TV filminde hain bir pusuda Mehmet Duran Ağa tarafından öldürülür. Hasan ağabeyi Mehmet’in intikamını almak için yeminler ederken, yeni doğmuş bebeğiyle Mehmet’in dul kalan karısı Ayşe çoktan harekete geçmiştir bile. Ayşe yıllarca bekledikleri bebeklerini büyütemeden ölen Mehmet’in kanını yerde bırakmamaya yeminler eder. Fakat Mehmet’in intikamını almak ne Hasan’a nede Ayşe’ye kalır. İntikam hiç beklenmedik bir şekilde alınır.

 

Yönetmen: Zeynep Tor
Senaryo: Mesut Esef
Müzik: Fatih Ihlamur
Oyuncular: Züleyha Karyağdı, Muhammed Uzuner,Apo Kaya, Server Ününvar, Ali Rıza Özbilgiç, Betül Aşçıoğlu
Yapım: Kanal 7/2005