Elvan - Kanal 7 TV Filmi

Elvan - Kanal 7 TV Filmi

Elvan - Kanal 7 TV Filmi

Elvan filminde çiçeği burnunda bir gelin ile zalim bir ağanın hikayesi anlatılıyor… ‘Elvan’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Kanal 7 TV filmi Elvan’da Anadolu’nun ücra bir köşesinde, dağların arasına sıkışmış bir köy… Kasım Ağa, köylüleri sömüren, faizle para veren, her türlü melaneti yapan zalim biridir. Bir gün Osman oğlunu evlendirebilmek için köyün ağasından borç almak zorunda kalır. Başlık parasını ödeyip Elvan’ı oğluyla evlendirir. Fakat Kasım Ağanın da Elvan’da gözü vardır. Kendi verdiği parayla gönlündeki kızın başkasına gitmesi onu iyice delirtir. Hıncından tüm köylünün ve ailenin üzerine gider. Aile teker teker her şeyini kaybeder ve sonunda köyü terk etmek zorunda kalır. Mutluluğu erken sona eren Elvan’ın yaşadıkları karşısında güvendiği tek şey ise Allah’tır. Osman ve ailesi Zalim Ağa’nın şerrinden kurtulabilecek mi? Elvan düşlediği mutlu yuvaya kavuşacak mı? Heyecan yüklü filmi sakın kaçırmayın. Elvan filmini izle 7’de izleyebilirsiniz.

 

Yönetmen: Aykut Düz
Oyuncular:Ali Güney, Funda Cen, Remzi Evren, Nusret Özkaya, Ahmet Karatop, Murat Yavuz, Orhan Yılmaz, Ferhat Ünal, Levent Aykul, Özgül Başak,
Yapım: 2005/ Kanal 7/Türkiye