Topal Hoca - Kanal 7 TV Filmi

Topal Hoca - Kanal 7 TV Filmi

Topal Hoca - Kanal 7 TV Filmi

Köyünde yaşanan haksızlıklarla mücadele eden imamın öyküsü; Topal Hoca… ‘Topal Hoca’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Asıl mesleği oto tamirciliği olan Yusuf, dini bilgilerinin çokluğundan dolayı köylü tarafından camiye imam olarak görevlendirilir. Her ne kadar bu görevi üstlenmek istemese de asıl imam gelene kadar kabul eder. Ve görevini hakkıyla yerine getirmeye başlar. Bu sırada köy ağasının oğlu Akın’ın küçük bir kız çocuğuna uyguladığı taciz kulaktan kulağa yayılmaya başlar. Milletvekilliği sevdası yüzünden olayın duyulmasını istemeyen Akın’ın babası köylüyü tehdit etmeye başlar. Bu süreçte tehditlerden en fazla nasibini alan ise köy imamı Yusuf olur. Fakat Yusuf tüm tehditlere rağmen bütün gücüyle doğrunun ve haklının yanında olmaya devam eder. İyi ve kötünün mücadelesinde kazanan taraf hangisi olacak? Tüm tehditlere rağmen zalim hak ettiği cezayı bulacak mı? Haksızlık karşısında minberden verilen onurlu mücadelenin hikayesi Kanal 7 ekranında.

 

Yönetmen: Gül Güzelkaya
Oyuncular: Hakkı Kıvanç, Harun Altınten, Hüseyin Özay, Sennur Kaya, Yaşar Uzer, Tolga Günay, İsmet Erten, Betül Aşçıoğlu, Zeynep Çopur, Merve Mutlu