Dizi 'Bir Garip Aşk'

Dizi 'Bir Garip Aşk'

Her Gün - 21:15

Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 31.Bölüm Fragmanı – 30 Kasım Pazartesi

28 Kasım 2020, Cumartesi

ARNAV VE KUSHİ KARŞI KARŞIYA

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Kushi’ye ağır hakaretler eder. Akash’ın Payal ile birlikte olduğunu öğrenen Arnav çok öfkelenir. Payal ile akash yüzünden karşı karşıya gelen Arnav ve Kushi ne yapacak?

29. Bölüm

Lavanya Arnav ve Kushi’yi de alarak alışverişe çıkar. Kushi’ye elbise denemesini söyleyen Lavanya onun için bir kıyafet seçer. Kushi’yi yeni kıyafetler içinde gören Arnav çok etkilenir ve o elbiseleri Kushi’ye hediye etmek ister. Fakat sözleriyle bir yandan da Kushi’yi yaralar. Kushi’ye söyledikleri yüzünden pişmanlık duyan Arnav, neden böyle hissettiğini bir türlü anlayamaz. Arnav’ın hakaretlerine dayanamayan Kushi ona bir ders verir. Akash Payal ile buluşur. Onu takip eden Arnav gördükleri karşısında şok olur. Kushi Payal’in kiminle buluştuğunu merak eder. Karşı karşıya gelen Kushi ve Arnav ne yapacak?

‘Bir Garip Aşk’ her gün saat 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

KANAL 7’NİN EFSANE DİZİSİ BİR GARİP AŞK GERİ DÖNÜYOR

“Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir.”

Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’  yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı:4 Lions Films
Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?