Dizi 'Bıçak Sırtı'

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Her Gün 21:30

Dizi 'Bıçak Sırtı'

Bıçak Sırtı (Swaragini) 88. Bölüm Fragmanı (13 Ocak Pazartesi)

11 Ocak 2020,  Cumartesi

RAJAD’IN BÜYÜK OYUNU

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Rajad’ın tehditleri yüzünden kimseye gerçekleri anlatamaz. Sanskar ve Lukşi Parinita’yı kurtarmak için harekete geçer. Maheshvari ailesi Rajad tehlikesini atlatabilecek mi?

86. Bölüm

Rajad ve Uttaran’ın düğün törenleri başlar. Rajad’ın adamları silahlı bir şekilde düğündeki yerini alır. Rajad Swara’yı kimseye bir şey söylememesi konusunda uyarır. İkilemde kalan Swara silahlı adamları görünce daha çok korkar ve gerçekleri itiraf etmekten çekinir. Ragini Parinita’nın Rajad’ın arabasında olduğunu görür. Sanskar ve Lukşi bir plan yaparak Parinita’yı kurtarmaya çalışır. Rajad gerçek yüzünü gören Uttaran’ı ailesini öldürmekle tehdit eder. Ailesini kaybetmekten korkan Uttaran nasıl bir karar verecek?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

BİRBİRİNE ZIT İKİ KARDEŞİN YAŞADIKLARI ZORLUKLAR BIÇAK SIRTI’NDA

2015 yılında Hindistan’da Swaragini adıyla izleyici karşısına çıkan ve sıcacık öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken dizi Kanal 7’de Bıçak Sırtı adıyla ekrana geliyor.

Birbirine zıt karakterde iki kız kardeşin bir aşk uğruna girdikleri çıkmaz yolların öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyici karşısına çıkıyor. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini kardeş olduklarını öğrenir. Fakat ikisinin arasında artık büyük engeller vardır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini
Türü: Romantik, drama
Yapım Yılı: 2015