Kanal 7'de Sabah

Kanal 7'de Sabah

Hafta İçi 06:30

Kanal 7'de Sabah

GÜNÜN İLK HABERLERİ KANAL 7’DE SABAH’DA

Esra Ketenci’nin sunumuyla ekranlara gelen Kanal 7’de Sabah, güncel olayları, gündemin sıcak gelişmelerini, siyasetin kalbi Ankara kulislerinde yaşananları, yurttan ve dünyada meydana gelen sarsıcı olayları günün ilk ışıklarıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisine aktarıyor.

Kültür, sanat ve politikada yaşananlar, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin yaptığı açıklamalar, gündemi belirleyen konular ve olaylar, gazete haberleri, manşetler ve anlık gelişmeler, Türkiye ve dünyada olup bitenler ilkeli habercilik anlayışıyla hareket eden Kanal 7 ‘de Sabah ile ekranlara geliyor. Kanal 7’de Sabah toplumsal olayları, siyasi meseleleri, hayata dair çarpıcı olayları ve en güncel haberleri Esra Ketenci’nin sunumuyla ekranlara taşıyor.

Yeni bir güne ülkede ve dünyada olup bitenleri takip ederek başlayanların programı Kanal 7’de Sabah, Esra Ketenci’nin sunumuyla Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe 06:30’da Kanal 7’de…

Kanal 7’de Sabah programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-posta: kanal7desabah@kanal7.com

Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz resim veya videoları 0552 017 07 07 numaralı Kanal 7 Haber İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz.