Dizi 'Can Yoldaşım'

Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 87. Bölüm Fragmanı İzle (25 Ekim Pazartesi)

24 Ekim 2021, Pazar

GERDANLIĞI KİM ÇALDI?

Can Yoldaşım’da bugün Govint’in düzenlediği törende bir gerdanlık çalınır. Bunu duyan Govint Santos’u hırsızlıkla suçlar. Santos bu suçlamaya ne tepki verecek?

86. Bölüm

Sandiya ve Suraj polis merkezine giderek şikâyeti geri çeker. Mina Santos’a iki gelin arasında ayrımcılık yaptığını ve Sandiya’yı daha çok sevdiğini söyler. Sandiya Santos’a Govint’in sahtekâr olduğunu ve insanları kandırdığını anlatır. Santos Sandiya’dan bu söylediklerini ispatlamasını ister. Govint mahalledeki herkesi toplar ve bir sembol töreni düzenler. Törende sembolün üzerindeki değerli gerdanlığın çalındığını duyan Govint Santos ve ailesini hırsızlıkla suçlar. Govint’in bu suçlamasına Santos ne cevap verecek?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15.30, hafta sonu 16.00’da Kanal 7’de…

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram