Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Her Pazar 11:50

Başkent Kulisi

18 Ekim 2020, Pazar

NUMAN KURTULMUŞ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Siyaset dünyasının önemli gelişmeler ve Ankara kulislerinde yaşananlar, Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet bu hafta AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’u ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi yeni yayın döneminde siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş olacak. Kurtulmuş ‘Anayasa Mahkemesi ile ilgili tartışmalarda AK Parti nerede duruyor? CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu neden erken seçim çağrısı yaptı? Dış politikada atılan adımlar, yapılan hamlelerle ne hedefleniyor? ABD’de 3 Kasım’da yapılacak seçimler Türk ve Amerikan İlişkilerine nasıl etki edecek?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:50’de Kanal 7’de…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com