Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Cumartesi - 13:20

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

20 Kasım 2021, Cumartesi

SİLİFKE’DE DALINDAN MEYVELERLE SAĞLIK KÜRLERİ

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Mersin’in Silifke ilçesinden evlere konuk olacak.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlamaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu Mersin Silifke’den izleyici karşısına çıkacak. Dr. Kunak Silifke’de ilk olarak meşhur muz bahçelerine gitti. Dalından muz yemenin tadını çıkaran Kunak, muzun kalp ve beyin sağlığına olan etkilerini izleyicisi için anlattı. Dr. Feridun Kunak daha sonra yaşlı bir teyzeyle sırt ağrılarına iyi gelecek egzersizleri uygulamalı olarak gösterdi. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize sağlık ekibinin bir sonraki durağı yöresel ürünlerin satıldığı pazar oldu. Pazarda kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Kunak, ayva görünce ayvanın şeker hastalığı üzerindeki etkisinden bahsetti.

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibinin son durağı ise limon bahçesi oldu. Dalından topladığı limonlarla sağlıklı bir kür hazırlayan Kunak, şifa kaynağı limonun Türk mutfağındaki yerine de değindi.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13:20’de Kanal 7’de…

 

***

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:20’de Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.