Kanal 7 TV Filmi - Karahisar Kalesi

Kanal 7 TV Filmi - Karahisar Kalesi

Kanal 7 TV Filmi - Karahisar Kalesi

‘Karahisar Kalesi’ türküsünün hüzne boğan sevda öyküsünün anlatıldığı Kanal 7 TV filmini HD kalitede izle7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Sevdalarını kimseden habersizce yaşayan Suna ve Yunus’un yaşamları, genç kızın zorla başka biriyle evlendirilmesiyle alt üst olur. Suna köyün varlıklı kişisi olan Alemdar Ağa’nın oğlu Hasan Ali’yle başlık parası karşılığı evlendirilir. Düğün gecesi Alemdar Ağa’nın düşmanları tarafından Hasan Ali öldürülür. Başlık parası ödedikleri bahanesiyle ailesine geri verilmeyen talihsiz kız askerde olan diğer oğulları Mahmut’a sözlendirilir. Suna’ya bir kez olsun ulaşmaya çalışan Yunus ise Alemdar’ın evine gelir fakat ağanın adamları tarafından vurulur.

 

Suna’ya sevdiği gencin öldüğünü söyleyerek acılı kızı eve hapsederler. Sevdiğinin öldüğü düşüncesini bir türlü kabullenemeyen genç kız, bir ümitle Yunus’a kavuşacağı günün hayaliyle yaşamaya devam eder. Sevdiğinin öldüğüne bir türlü inanamayan genç bir kızın sabırla bekleyişi bir sürprizle sona erecek mi?

 

Yönetmen: Erhan Tursun Senaryo: Hayriye Ersöz Oyuncular: Adnan Koç, Huban Öztoprak, Murat Göktepe, Server Mutlu, Fatma Murat, Sırrı Sarıışık, Baran Ayhan, Ayten Barlas, Nur Yoldaş Yapım: 2006/ Kanal 7/Türkiye