Keman - Kanal 7 TV Filmi

Keman - Kanal 7 TV Filmi

Keman - Kanal 7 TV Filmi

Kanal 7 TV Filmi ‘Keman’ minik bir yüreğin müzik aşkı… Yaşamın ağır yükünü taşıyan bir çocuğun hikayesi ‘Keman’ Kanal 7 TV Filmini HD kalitede izle 7’de seyredebilirsiniz.

 

Kanal 7 küçük Mehmet’in boyundan büyük yükü, Keman filmiyle ekrana gelecek. Küçük yaşta annesi tarafından terkedilen ve hayatına görme engelli babaannesi Hayriye ile devam etmek zorunda kalan Mehmet, babaannesine okula gittiğine dair yalan söyler. Bu etkileyici Keman filminde Mahallenin azılı suçlusu Hasan, Mehmet’i okulundan alıkoyup gizlice dilendirir. Borç batağındaki Hasan’ın karısı Asiye, eşinin menfaati için Hayriye Hanım’a iyi davranır. Mehmet, geceleri tek eğlencesi kemanıyla vakit geçirir. Annesine duyduğu nefreti kemanıyla dindirmeye çalışan Mehmet, babaannesinin tedavisi için paraya ihtiyaç duyar. Küçük çocuğun bu ihtiyacını bilen Hasan, Mehmet’in antika kemanını satıp paranın büyük miktarını saklar. Mehmet’in annesi Hicran ise ansızın ortaya çıkar. Keman filmini izlerken dramatik hikayesinde Gelininin Mehmet’e annelik yapamayacağını düşünen Hayriye Hanım, vefat eder. Ortada kalan Mehmet, Hicran’ı istemez ve onun anneliğini reddeder. Hicran’la Mehmet, bir anne oğul ilişkisi kurabilecek mi? Yıllarca Mehmet’i dilendiren Hasan, yaptıklarının cezasını çekecek mi?

 

Yapımcı: Armağan Pertez, Yönetmen: Betül Durmuş, Senaryo: Utku Aras, Oyuncular: Bertan Ceylan, Latife Ünsal, Arif Selçuk, Mevlüde Karataş, Ferhan Karadeniz, Ersin Duymazlar, Ahmet Faruk Kayacan, Erdoğan Tutkun