Göl Efsanesi - Kanal 7 TV Filmi

Göl Efsanesi - Kanal 7 TV Filmi

Göl Efsanesi - Kanal 7 TV Filmi

Birbirine sevdalanan iki gencin aşkını konu alan Göl Efsanesi Kanal 7 TV filmini HD kalitede izle 7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Ağa kızı Gülden bir gün kolyesini göle atarak, ‘bu kolyeyi kim bulursa gönlüm de ondadır ve onunla evleneceğim’ der. Zalim Ağa ise kızını kendi yaşlarında birisiyle evlendirme planları yapmaktadır.

 

Gülden babasının bu ısrarından çok rahatsızdır ve üzgündür. Babası ise Gülden’i evlendirme sözünü ona sormadan çoktan vermiştir bile. Köyün garip çobanı Ömer ise gölde yüzdüğü bir gün genç kızın kolyesini birden bire boynuna geçmiş halde görür. Gülden bu habere çok sevinir. O günden sonra birbirine sevdalanan iki genç kurdukları pembe hayallerin içinde her şeyden habersizdir. Aşklarının tek şahidi ise Ömer’in kolyeyi bulduğu o göldür. Derken iki gencin aşkı dilden dile dolaşmaya başlar. Sevdalarını kıskananlar bile olur. Zalim Ağa ise kızının kendi sözünü dinlemeyip bir çobana aşık olmasını gururuna yediremez. Garip çoban Ömer’i öldürerek kızının bu aşkına engel olmayı amaçlar. Ama ağayı bu kararının sonunda ömrünce unutamayacağı acı bir son beklemektedir…

 

Yönetmen: Adem Ayral

Oyuncular: Onur Ayan, Nur Yoldaş,Jale Öz, Erdinç Bora, Orhan Aydın, Erol Alpsoykan

Senaryo: Hayriye Ersöz

Müzik: Alpay Ünyaylar

Yapım: 2004-Türkiye

Tür: Drama