Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Her Pazar 11:50

Başkent Kulisi

29 Kasım 2020, Pazar

EKONOMİ VE HUKUKTA REFORM ÇALIŞMALARI

Siyaset dünyasının önemli gelişmeler ve Ankara kulislerinde yaşananlar, Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi yeni yayın döneminde siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal olacak. Mehmet Acet ve Mahir Ünal, ülke gündemi ve dünyada yaşananları Başkent Kulisi’nde ele alacak. Programda ayrıca ‘Ekonomi ve hukukta reform seferberliği nedir? Neden böyle bir sürecin içine girildi? Biden dönemine hazırlık mı yapılıyor? Reform sürecinin gerekçeleri nelerdir? Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olduktan 10 yıl sonra erken seçim çağrıları yapmasını neye bağlamak lazım? Avrupa Birliği 10 Aralık toplantısından yaptırım kararı çıkar mı? ABD ile İlişkiler Biden döneminde nasıl ilerler?’ sorularına yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:50’de Kanal 7’de…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com