Dizi 'Bana Sevmeyi Öğret'

Dizi 'Bana Sevmeyi Öğret'

HAFTA İÇİ HER GÜN - 15:00

Dizi 'Bana Sevmeyi Öğret'

Bana Sevmeyi Öğret 11. Bölüm Fragmanı – 27 Kasım Pazartesi

24 Kasım 2023, Cuma

TOR, SAVİT’İ ÖLDÜRÜYOR MU?

Bana Sevmeyi Öğret’ de Mingta’nın tüm uyarılarına rağmen Sida’nın peşinden gitmeye devam eden Tor, Savit’le tekrar oyuna oturur ve bu kez de şirket hisselerini elinden alır. Çılgına dönen Savit, Tor’a saldırır. Savit ölüyor mu?

10.Bölüm

Sida ve kardeşi Mem’in işini bitirmeye kararlıdır. Bütün bu karmaşa içinde kendisine yeni bir sayfa açmak isteyen Mem, taşınmak ve uzaklara gitmek ister fakat Sida’nın peşinde taktığı adamlar tarafından kaçırılır ve terkedilmiş bir binaya götürülür. Mem, Sida ve adamlarıyla dövüşür ve büyük mücadele verir. Öte yandan Savit’in Ven’i satmaya çalışması ve ona şiddet uygulamasından sonra kendine engel olamayıp Savit’e ateş eden Tor, hepse mi girecek?

İntikam ateşiyle yanan bir gencin dramatik hayat hikayesi Bana Sevmeyi Öğret Hafta içi her gün 15:00’de Kanal 7’de…

***

YAŞADIĞI ACILARLA GÜÇLENEN BİR GENCİN DRAMATİK HİKAYESİ BANA SEVMEYİ ÖĞRET KANAL 7’DE

Sevilen Tayland dizisi “Man Of Vengeance”, “Bana Sevmeyi Öğret” ismiyle Kanal 7 ekranlarına taşınıyor. Birçok ülkede geniş hayran kitlesine ulaşan dizi, Kanal 7 aracılığı ile Türkiye’de izleyicisinin karşısında çıkıyor. Dizi, hayata şanssız başlayan ve intikam yemini eden Tor’un dramatik hayat hikayesini konu ediyor.

Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyecek yepyeni bir serüven başlıyor. Zengin babası tarafından istenmeyen Tor’un hayatı “Bana Sevmeyi Öğret” ile Kanal 7 seyircisiyle buluşacak. Tor’un annesi, geçim sıkıntısından dolayı kendine bakamaz hale gelir ve hayatını kaybeder. Annesini kaybeden Tor, gidecek yeri olmadığı için kendisini istemeyen babasının evinde üvey annesi ve kardeşiyle yaşamak zorunda kalır. Bu durumdan memnun olmayan üvey annesi ile kardeşi Tor’u hiç sevmez, fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaya başlarlar. Kendisini dayanılmaz bir yalnızlığın ortasında bulan Tor, onunla aynı kaderi paylaşan Mingta isminde bir kızla tanışır. Mingta’da ailesi tarafından sevilmemekte ve baskılara maruz kalmaktadır.
Üvey annesi ve kız kardeşinin kötü muamelesine sürekli maruz kalan ve bu duruma dayanamayan Tor, bir gün üvey annesi onu kovalarken nehre atlar. Bu olaydan sonra herkes tarafından öldüğü sanılan Tor aslında annesini tanıyan bir kadın tarafından kurtarılmıştır. Sila ismiyle yeni bir hayata başlayan Tor’un şansı dönmüştür. Zengin, güçlü ve şöhret sahibi olmuştur. Annesinin ve kendisinin yaşadığı acı dolu günlerin intikamını almak için plan yapan Tor, gerçek kimliğini gizler ve yıllar sonra Sila ismiyle geri döner ancak Sila’nın hesaba katmadığı bir durum yaşanır. Herkesin öldü bildiği Tor’u yani Sila’yı tek tanıyan kişi ise çocukluk arkadaşı ve dert ortağı Mingta olmuştur.

İntikam ateşiyle yanan bir gencin dramatik hayat hikayesi Bana Sevmeyi Öğret Hafta içi her gün 15:00’de Kanal 7’de…