İftar Saati

İftar Saati

Her Gün Saat 18:50

İftar Saati

RAMAZAN AYININ COŞKUSU VE BEREKETİ KANAL 7 EKRANLARINDA YAŞANIYOR

İslam dünyasının büyük bir heyecanla beklediği mübarek Ramazan’ın  tüm coşkusu Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün Zal Mahmut Paşa Camii’nin bahçesinden evlere konuk oluyor.

Ruhların şifa bulduğu, kalplerin ibadete doyduğu, on bir ayın sultanı Ramazan ayı Kanal 7 ekranlarında büyük bir heyecanla karşılanıyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay’ın sunumu, anlattıklarıyla kalpleri ferahlatan emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle İftar Saati, izleyicisinin iftar heyecanına ortak oluyor. İstanbul’un önemli bölgelerinden Eyüpsultan’da yer alan Zal Mahmut Paşa Camii’nin bahçesinde izleyici karşısına çıkan İftar Saati, İslamiyet’i doyasıya yaşamak isteyenlere rehberlik yapıyor. Ramazan’a özel sohbetler, Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler, kalpleri ferahlatan ibadetler İftar Saati ile izleyiciye aktarılıyor.

Ramazan ayında yapılacak ibadetler, Allah ile kulu arasında köprü olan çok özel dualar, İslam tarihinden kesitler ve bu mübarek ayın faziletleri İftar Saati’nde yer alıyor.

Kalplerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayının tüm maneviyatı İftar Saati’yle her gün 18:50’de Kanal 7 ekranlarında…