Sağlıkla Yaşam

Sağlıkla Yaşam

Her Çarşamba - 08:15

Sağlıkla Yaşam

SAĞLIĞINA DEĞER VERENLERİN PROGRAMI SAĞLIKLA YAŞAM

Değeri paha biçilemez olan sağlıklı yaşama dair önemli bilgiler veren program “Sağlıkla Yaşam”, tıp alanında öne çıkan isim Prof. Dr. Alper Çelik’in sunumuyla izleyici karşısına çıkıyor. Tıpta gelinen son nokta, doğru teşhis ve en modern tedavi yöntemleri, günlük hayatta sık sık karşılaşılan hastalık türleri ve bunlara karşı uygulanabilecek pratik çözümler “Sağlıkla Yaşam” ile Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Prof. Dr. Alper Çelik’in sunduğu Sağlıkla Yaşam, sağlıklı yaşamanın sırlarını izleyenleri ile paylaşıyor. Sağlıkla ilgili tüm merak edilenler, uzman konukların katılımıyla “Sağlıkla Yaşam”da cevaplanıyor. Her hafta farklı alanlarda uzmanlığa sahip katılımcılarla gerçekleşen “Sağlıkla Yaşam”, bilinçli hasta ve hasta yakını olabilme, uzun ve sağlıklı yaşamın ipuçları, hastalık belirtileri ve tedavi yöntemleri gibi sağlığa dair her şeyi ekranlara taşıyor. İnteraktif bir program olan “Sağlıkla Yaşam” da izleyenlerin telefon ve sosyal medya aracılığıyla sordukları sorular, alanında uzman konuklarla kapsamlı şekilde cevaplanıyor.

Sağlığına değer verenlerin programı “Sağlıkla Yaşam” Prof. Dr. Alper Çelik’in sunumu ve alanında uzman isimlerin katılımıyla her Çarşamba 08.15’de Kanal 7 ekranlarında…