Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Cumartesi - 13:10

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

25 Kasım 2023, Cumartesi

EVLERİNİZE SAĞLIK, SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRLARINI KOCAELİ’NDE PAYLAŞIYOR

Türkiye’nin dört bir yanını gezerek şifa dağıtmaya devam eden Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ın bu haftaki rotası göletleri, kanyonları, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran Kocaeli’nin Akmeşe köyü oluyor.

Gittiği her yerde şifa deposu doğal ürünleri dalından toplayan, hasadına eşlik eden Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık aynı zamanda modern ve alternatif tedavi yöntemleriyle hastalara umut oluyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, bu hafta yeşil alanları, parkları, göletleri, kanyonlarıyla birçok ziyaretçinin uğrak noktası olan Kocaeli’nden izleyicisinin karşısına çıkıyor. Dr. Kunak programına Akmeşe Ortaokulu öğrencileri ile yaptığı spor hareketleriyle başladı. Öğrencilerle keyifli dakikalar geçiren Kunak, 99 yaşındaki Salih amcayı evinde ziyaret etti ve hayat hikayesini dinledi. Daha sonra el, ayak ve dizlerindeki soğukluktan şikayet eden Salih amcaya egzersiz hareketleri öğretti.

Akmeşe köyünde evleri ziyaret etmeye devam eden Dr. Feridun Kunak, bel rahatsızlığı nedeniyle çalışamayacak duruma gelen bir amcaya şırınga, losyon ve kremle tedavi uyguladı. Sonrasında arıcılıkla uğraşan doğal bal üreticisiyle bir araya gelen Kunak, karakovan balının üretimi hakkında bilgi aldı. Ev ziyaretleri gerçekleştirerek eklem ve kas rahatsızlığı yaşayan birçok hastaya önemli tavsiyelerde bulunan Dr. Feridun Kunak hastalara alternatif tedavi yöntemleri uyguladı. Programına Akmeşe mahalle konağını ziyaret ederek devam eden Kunak, dikiş nakış ve iğne oyası yapan kadınlardan yapılan iş ve ürünler hakkında bilgi aldı.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.10 ’da Kanal 7’de…

***

DOKTOR AYAĞINIZA GELDİ! DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLERİNİZE SAĞLIK KANAL 7’DE

Ekranların eskimeyen yüzü Op. Dr. Feridun Kunak, her hafta farklı bir şehri ziyaret ediyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ta dengeli ve sağlıklı beslenme yöntemleri, yiyeceklerin besin değerleri ve içerdiği vitaminlere dair bilgiler veriliyor. Hafif ve sağlıklı yiyeceklerin yapımı ve hangi hastalığa iyi geldiği hakkında kaçırılmaması gereken önemli tavsiyeler veren Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, alternatif ve modern tıp yöntemleriyle hastalara şifa dağıtıyor.

İzleyicisine sağlıklı yaşama dair beslenme ve tedavi yöntemleri sunan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, insanların yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyor. Şehir şehir gezerek evleri ziyaret ediyor, modern tıp ile alternatif tedavi yöntemlerini birlikte uygulayarak hastalara şifa oluyor. Yıllardır hastalığından muzdarip olanlar, etkili tedavi yöntemi alamayanlar, hangi besinin hangi hastalığa şifa verdiğini bilmeyenler için ulaşılabilir malzemelerle pratik ve çok etkili yöntemler öneren ve uygulayan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, Kanal 7 ekranlarından evlere konuk oluyor.

Sağlıklı yaşamın sırlarını paylaşan “Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık” her Cumartesi 13:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.