Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Pazar - 11:45

Başkent Kulisi

 

26 Kasım 2023, Pazar

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ, BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri ekrana taşımaya devam ediyor. Başkent Kulisi programının bu haftaki konuğu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yaptığı Başkent Kulisi, Ankara kulislerinin nabzını tutarak yaşanan gelişmeleri, siyasetin gündemini siyasi isimler ve alanında uzman konuklarıyla birlikte enine boyuna masaya yatırıyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin konuk olduğu Başkent Kulisi programında bu hafta “6 Şubat depreminin yaraları ne kadar sarılabildi? Depremzedeler için yapılan konutlar ne durumda? İnşaat sektöründe canlanma ne zaman başlar? Meclis’ten çıkan kentsel dönüşüm yasası nasıl uygulanacak? Deprem bölgesindeki orta hasarlı binaların durumu ne olacak?” sorularına yanıt aranacak ve siyasetin gündemindeki öne çıkan diğer başlıklar ele alınacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülke gündeminin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 11:45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN GÜNDEMİ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi, önemli konuklarıyla birlikte Türkiye ve dünyada yaşananları değerlendiriyor. Siyaset dünyasındaki önemli gelişmeleri yakından takip eden Başkent Kulisi, her hafta Kanal 7 ekranlarında siyasetçiler ve alanında uzman isimleri konuk ediyor.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünü yaptığı Başkent Kulisi, Ankara kulislerinin nabzını tutarak yaşanan gelişmeleri, siyasetin gündemini siyasi isimler ve alanında uzman konuklarıyla birlikte enine boyuna masaya yatırıyor. Başkent Kulisi’nde Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar ve perde arkası, siyasi arenada yaşananlar, liderlerin kullandıkları iletişim dili, verdikleri mesajlar ve toplumsal yansımaları tüm yönleriyle ele alınarak analiz ediliyor.

Siyasetin ve gündemin nabzını tutan Başkent Kulisi her Pazar 11.45’te Kanal 7 ekranlarında…

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com