Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

08 Aralık 2019, Pazar

SİNGAPUR’DAN GÖZ KAMAŞTIRAN MANZARALAR

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Singapur gezisinin son bölümüyle evlere konuk oluyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum yeni adreslerle ekranlardaki yerini alıyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta Asya kültürünü gözler önüne seren Singapur’daki serüvenini sürdürüyor. Özlem Tunca Singapur’da ilk olarak Palau Ubin adasına gitti. Yemyeşil ormanların arasında bisiklet turuna çıkan Özlem Tunca izleyicileri için iç açan görüntüler derledi. Ormanların içerisinde ilerleyip Kelebekler Tepesi’ne çıkan Özlem Tunca çeşit çeşit kelebekleri görünce çok heyecanlandı. Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra ada sokaklarını gezerek günlük yaşama göz attı. Özlem Tunca ve Yakupcan adada dolaşırken yolda meyvelerin kralı olarak adlandırılan durian meyvesi buldu. Ağır bir kokuya sahip olan meyvenin özelliklerini anlatan Özlem Tunca Yakupcan’la birlikte durianın tadına baktı.

Dünyayı Geziyorum ekibi Singapur’da son olarak meydanları dolaştı. Singapur halkının günlük yaşamına tanıklık eden Özlem Tunca Singapur’un akşam manzarasının tadını çıkardı.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…

***

DÜNYAYI GEZİYORUM YENİ ROTALARLA KANAL 7’DE

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı yaşamlar  Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni seyahat rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme olanağı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar  Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.