Başkent Kulisi

Başkent Kulisi

Her Pazar 10:45

Başkent Kulisi

12 Ocak 2020, Pazar

KANAL İSTANBUL PROJESİ BAŞKENT KULİSİ’NDE DEĞERLENDİRİLECEK

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ağırlayacak. Turhan son günlerde tartışmalara neden olan Kanal İstanbul konusunu Başkent Kulisi’nde ele alacak.

Programda ayrıca ‘Kanal İstanbul projesinde siyasetin mi, ticaretin mi, yoksa milletin mi menfaati var? Kanal üzerine Büyükşehir Belediyesi’nin yapması gereken köprüler ne olacak? Kanal İstanbul, Montrö Anlaşmasını etkiliyor mu ? Yabancı ülkelerin gemilerini Kanal İstanbul’a yönlendirmeleri için ne tür sebepler var? Kanal İstanbul’un, beklenen İstanbul depremini tetikleme ihtimali mi var? Su seviyesindeki değişikliğin Marmara’da ekosisteme ne tür etkileri olacak?’ gibi sorulara yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.45’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com