Seyhan Erdağ'la Süper Pazar

Seyhan Erdağ'la Süper Pazar

Pazar 14:15

Seyhan Erdağ'la Süper Pazar

24 Ekim 2021, Pazar

AÇELYA AKKOYUN’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla bu hafta da izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu hafta ilk olarak usta oyuncu Açelya Akkoyun ile buluştu. Yaptığı işlerle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Akkoyun, hayatının bilinmeyenlerini Süper Pazar izleyicileri için anlattı.

Seyhan Erdağ’la Süper Pazar ekibi daha sonra Murat Kurşun ve eşini ziyaret etti. Evliliğini gözlerden uzak bir şekilde yaşayan ünlü sanatçı, aile hayatına dair merak edilenleri Süper Pazar’da paylaştı.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…

***

KALİTELİ MAGAZİNİN YENİ ADRESİ SEYHAN ERDAĞ’LA SÜPER PAZAR

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ’la Süper Pazar, Pazar günlerine renk katıyor.

Ekranların başarılı ismi Seyhan Erdağ, yepyeni bir programla magazine yön vermeye geliyor. Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ’la Süper Pazar’da izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen isimlerin evlerini ziyaret edecek olan Seyhan Erdağ, konuklarının aile hayatlarını izleyiciye aktarıyor.

Ünlülerin ev hallerinin yanı sıra onların aileleriyle samimi anları, geçmişe götüren anıları, çok özel röportajlar ve çok daha fazlası Seyhan Erdağ’la süper Pazar’da yer alıyor.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ’la Süper Pazar her Pazar 14:15’te Kanal 7’de…