Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Cumartesi - 13:10

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

DOKTOR AYAĞINIZA GELDİ! DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLERİNİZE SAĞLIK KANAL 7’DE

Ekranların eskimeyen yüzü Op. Dr. Feridun Kunak, her hafta farklı bir şehri ziyaret ediyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ta dengeli ve sağlıklı beslenme yöntemleri, yiyeceklerin besin değerleri ve içerdiği vitaminlere dair bilgiler veriliyor. Sağlıklı yaşama dair önemli tavsiyeler veren Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, alternatif ve modern tıp yöntemleriyle hastalara şifa dağıtıyor.

İzleyicisine sağlıklı yaşama dair beslenme ve tedavi yöntemleri sunan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, insanların yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyor. Şehir şehir gezerek evleri ziyaret ediyor, modern tıp ile alternatif tedavi yöntemlerini birlikte uygulayarak hastalara şifa oluyor. Yıllardır hastalığından muzdarip olanlar, etkili tedavi yöntemi alamayanlar, hangi besinin hangi hastalığa şifa verdiğini bilmeyenler için ulaşılabilir malzemelerle pratik ve çok etkili yöntemler öneren ve uygulayan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, Kanal 7 ekranlarından evlere konuk oluyor.

Sağlıklı yaşama dair pratik bilgi ve tedavi yöntemleri sunan Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık” her Cumartesi 13:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.