Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

Cumartesi - 13:10

Dr. Feridun Kunak'la Evlerinize Sağlık

02 Aralık 2023, Cumartesi

DR.FERİDUN KUNAK’LA EVLERİNİZE SAĞLIK, OĞUZLARIN İLK YERLEŞKELERİNDEN OLAN BEYPAZARI’NDA

Sağlıklı yaşam önerileri ve tedavi yöntemleriyle ekranların sevilen ismi olan Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ Türkiye’nin dört bir yanını gezmeye devam ediyor. ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta, Ankara Beypazarı’nın güzelliklerini izleyenleriyle paylaşıyor.

Gittiği her yerde şifa deposu doğal ürünleri dalından toplayan, hasadına eşlik eden Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık aynı zamanda modern ve alternatif tedavi yöntemleriyle hastalara umut oluyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık, bu hafta yer altı ve yer üstü zenginlikleri, tarihi yapıları ve kültürel dokusuyla pek çok dönemden izler taşıyan Ankara’nın Beypazarı ilçesinden evlere konuk oluyor. Beypazarı belediye Başkanı ile bir araya gelen Kunak, gençleşmek isteyenler için havuz maskesi yaptı. Daha sonra Ankaralı hanımlarla dolma saran Kunak, ev ziyaretlerine devam ederek bel ve diz rahatsızlıkları bulunan hastalara önemli tavsiyeler verdi, egzersizler yaptırdı.

Programına Bepazarı’nın çarşısını gezerek devam eden Kunak, Anadolu Panteri’nin hikayesini izleyenleriyle paylaştı. Daha sonra özellikle Alzeimer hastaları için kaçırılmayacak tavsiyelerde bulunan Kunak, esnafla birlikte şifa deposu havuç suyu hazırladı. Sonrasında Evliya Çelebi’nin notlarında geçen Dinazor Kayalıkları’nın hikayesini dinledi. Esnaf ziyaretine devam eden Kunak, Beypazarı’nın öne çıkan lezzetlerinden Beypazarı kurusunun imalatına eşlik etti. Son olarak meşhur Beypazarı maden suyu fabrikasını gezen Kunak, üretim süreci hakkında bilgi verdi ve maden suyunun faydalarından bahsetti.

Sağlıklı yaşamın sırlarını paylaşan “Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık” her Cumartesi 13:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.