EN İYİSİ GEZMEK

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ SEMERCİ USTASI EN İYİSİ GEZMEK’DE

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen bu hafta şehzadeler şehri Manisa’dan renkli görüntülerle evlere konuk olacak.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’nun görülmesi gereken bölgelerini gezerek ekrandaki yerini alıyor. Harun Şen bu hafta Manisa’nın Demirci ilçesinde yöresel bir kahvaltı yapacak ve badem hasadı yapan emekçilerle birlikte hasat yapacak. Türkiye’nin yaşayan en eski semerci ustası Mehmet Ali Ağaç’ın dükkanına konuk olan Şen, semer yapmanın püf noktalarını ekrana getirecek.

Manisa’da yetişen doğal ürünleri inceleyen Harun Şen, üzüm bağlarının içine girerek salkım üzümlerden toplayacak ve tadına bakacak.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” her Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

xxx
EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.