EN İYİSİ GEZMEK

16 Şubat 2020, Pazar

DENİZLİ HOROZUNUN ÖZELLİKLERİ

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu her hafta Türkiye’nin birbirinden güzel şehirlerinden renkli görüntülerle ekrana gelen En İyisi Gezmek ekibi bu hafta Ege bölgesinin sevimli şehirlerinden, horozuyla nam salan Denizli’ye gidecek.

Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen, Türkiye’nin keşfedilmeyi bekleyen noktalarını gezmeyi sürdürüyor. Harun Şen bu hafta horoz denince ilk akla gelen Denizli’nin güzelliklerini ekrana getirecek. Horoz yetiştiricileriyle biraya gelen Şen, işin ustalarından horozlar hakkında bilgi alacak, ötmeyen horozu öttürmeyi deneyecek. Denizli halkı için önemli bir geçim ve tanıtım kaynağı olan Denizli horozunu diğer horozlardan ayıran özelliklerin neler olduğunu öğrenecek.

En İyisi Gezmek ekibi aynı zamanda Denizli mutfağının birbirinden özel yemeklerinin tadına bakacak ve meşhur tatların tariflerini izleyicilerle paylaşacak.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti En İyisi Gezmek 20:00’de Ülke TV’de…

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.