ARAFTA SORULAR

12 Ocak 2020, Pazar

YÖNETMEN TÜLAY GÖKÇİMEN ARAFTA SORULAR’DA

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’da bu hafta yönetmen aktivist Tülay Gökçimen konuk olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da bu hafta Esra Elönü, yönetmen Tülay Gökçimen’i ağırlayacak. Ötekileştirilen insanların sesi olmaya çalışan, savaş mağdurlarının yaşadıklarını belgeselleştiren yönetmen Gökçimen, kendi arafını anlatacak. Yüzeysel ve para kazandıran konular yerine insanın sorunlarını, savaşın psikolojik boyutlarını ele alan projeleri tercih ederek risk alan Tülay Gökçimen, kendisinin bu konulara ilgi duymasının alt yapısında neler olduğunu izleyicilerle paylaşacak.

Programda ayrıca sadece Suriye’deki savaş mağdurları, Filistin Meselesi ve etkilerinin yanı sıra; kadınların maruz kaldığı sorunlara da değinen aktivist yönetmen Tülay Gökçimen, yakın zamanda yaptığı çalışmalardan bahsedecek.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

***

TARAFIN DEĞİL, ARAFIN İLGİLENDİRİYOR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafınla değil arafınla ilgilenen Arafta Sorular samimi sohbeti ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular her Pazar Ülke TV’de…

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.