EN İYİSİ GEZMEK

12 Ocak 2020, Pazar                    

BOĞAZDA BALIK KEYFİ

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu birbirinden renkli görüntülerle ekrana gelen En İyisi Gezmek ekibi bu hafta izleyicileri boğazda balık keyfine çıkaracak.

Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen, Türkiye’nin keşif edilmeyi beklenen birbirinden güzel noktalarını gezmeyi sürdürüyor. Harun Şen bu hafta denizden babam çıksa yerim diyen balık sevdalılarını, boğazın serin sularında balık turuna götürecek. Balığa çıkmadan önce leziz böreklerle enerji toplayan Şen, balıkçılardan balık tumanın inceliklerini öğrenecek.

Boğazın serin sularından sofralara gelen vitamin deposu istavritten, palamuta balık tutmanın heyecan ve coşkusu Harun Şen farkıyla ekrana taşınacak.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti En İyisi Gezmek ile 19:00’de Ülke TV’de…

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.