EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

Her Cumartesi 12:15

EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

10 Nisan 2021 Cumartesi

YEŞİLÇAM’IN TEMEL TAŞLARINDAN YAVUZ KARAKAŞ DÜNDEN BUGÜNE’DE

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta usta sinema ve dizi oyuncusu Yavuz Karakaş konuk oluyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu yıllarını sinemaya vermiş Yeşilçam efsanesi Yavuz Karakaş oluyor.

Oynadığı 400’e yakın Yeşilçam filmi ve 100 diziyle ömrünü sanata adayan Yavuz Karakaş sinemayla tanışma hikayesini ve hayatına dair bilinmeyenleri anlatacak. Sinema hayatının yanı sıra müzik sektöründe de uzun mesailer harcayan Karakaş yıllar önce yaşadığı deneyimleri Dünden Bugüne izleyicisiyle paylaşacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

xxx
DÜNDEN BUGÜNE SANATA ADANAN HAYATLAR
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçılar, Eda Özdemir ile Dünden Bugüne’de hayata ve sanata dair yaşanmışlıklarını anlatıyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Söyledikleri şarkılarla yüreklere merhem olmuş ses sanatçılarından usta kalemlere ve ünlü oyunculara kadar birçok ismin geçmişe dair mücadele dolu hayat hikayeleri Dünden Bugüne’de ekranlara geliyor.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12:15’de Ülke TV’de.