ÜLKE’DE BU SABAH

13 Ocak 2020, Pazartesi

YENİ NESİL EVLİLİK KARARINI NASIL ALIYOR?

Bu ülkenin haber ve kültür kanalı Ülke TV, yurttan ve dünyadan önemli olayları, son dakika gelişmeleri ile Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla ekrana taşıyor. Ülke’de Bu Sabah’a bugün hoş sohbeti ile ufuk açan Psikoterapist ve Aile Danışmanı Saliha Erdim konuk olacak.

Türkiye ve dünya gündemini etkileyen önemli haberlerin yanı sıra her sabah farklı bir konu, alanında uzman isimlerle Ülke’de Bu Sabah’ta ele alınıyor. Programa bugün hayatın içinden verdiği örneklerle izleyenlerin kendini bulduğu Psikoterapist ve Aile Danışmanı Saliha Erdim konuk olurken; yeni nesil evliliklere ve gençlerin evliliklerinde en çok yaptığı hatalara değinecek.

Programda ayrıca ‘Yeni nesil evlilik kararını neye göre alıyor? İnsanlar aşkı mı saadeti mi, parayı mı tercih ediyor? Çiftlerin sıklıkla yaptığı hatalar neler? Evlilikte çiftlerin ailelerinin yeri ne olmalı? ’gibi sorulara cevap aranacak.

Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de.

***

Bu ülkenin haber, kültür kanalı Ülke TV yurttan ve dünyadan olayların ve son dakika gelişmelerin yer aldığı Ülke’de Bu Sabah’da Selda Atalay’ın  başarılı sunumuyla ekrana geliyor. Ülke’de Bu Sabah ile gündemin önemli başlıkları, gazete manşetlerine yansıyan olaylar ve internet medyası gündemi dinamik bir akışla izleyenlere ulaşıyor.

Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli haberler, özel stüdyo konukları ve uzman isimlerin canlı telefon bağlantılarındaki anlatımlarıyla zenginleşiyor. Bu Sabah, ilk ağızdan olayların nedenleri ve sonuçlarını ekrana taşıyor. Aktüel haberlerin yanı sıra çevre, ekonomi, borsa, spor, sağlık haberlerinin de izleyiciye aktarıldığı Bu Sabah’ı gündemden haberdar olmak isteyenler kaçırmayacak. Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün Ülke TV’de.

Ülke’de Bu Sabah programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.